Przepisy ruchu drogowego
Dnia 30 maja 2009 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w V Międzyszkolnym Konkursie pt.: ” Bezpieczeństwo na drodze”.
Trzy osobowa drużyna musiała wykazać się wiedzą teoretyczną i praktyczną z zakresu przepisów ruchu drogowego. Uczniowie popisali się ogromną wiedzą i dużym refleksem. Ich zasób wiedzy został uhonorowany certyfikatem.
Wielkie gratulacje dla:
- Jakuba Borkowskiego
- Macieja Balcera
- Damiana Schaba
Wielkie podziękowania dla nauczyciela przygotowującego uczniów do konkursu – dla Pani Marioli Bojko.
W ogólnej klasyfikacji zajęliśmy I miejsce. Brawo!!!

Konstruktorski: Mój plac zabaw
Jest nam niezmiernie milo poinformować, że uczennice kl. VI – Jagoda Wojnarowicz i Klaudia Kazimierczak zdobyły kolejne wyróżnienie.
Tym razem dziewczynki wykonały makietę placu zabaw. Wykonane prace były innowatorskie i dopracowane w każdym szczególe.
Opiekun konkursu p. Beata Bryś
Gratulujemy pomysłowości i życzymy powodzenia w Gimnazjum.





