Stowarzyszenie DamDar – Aktualności

Wychodząc naprzeciw potrzebom wszechstronnego rozwoju uczniów SP2, od kilku lat realizujemy projekt „Cool school”. Głównym założeniem tego przedsięwzięcia jest zagospodarowanie czasu wolnego dzieci, rozwijanie ich pasji i zainteresowań oraz wyrównywanie szans rozwojowych. Aby zrealizować te zamierzenia co roku proponujemy podopiecznym zajęcia z języka angielskiego, artystyczne, plastyczne, taneczne, ruchowe, szachowe czy matematyczne. Dzieci mają możliwość w małych grupach aktywnie spędzić czas, rozwijać swoją kreatywność, uczyć się poprzez zabawę, a także trenować swoje umiejętności interpersonalne. Z każdym rokiem organizowane zajęcia cieszą się dużą popularnością, przybywa nam coraz więcej chętnych uczniów, a starzy bywalcy kontynuują podjęte działania. Dzieci uwielbiają przychodzić na nasze zajęcia, dlatego że my uwielbiamy bawić się i pracować z nimi. Uśmiech dziecka dodaje nam powera ;).