Pomagajmy sobie wzajemnie
Drużyna uczniów z kl. IV – VI zajęła III miejsce w Konkursie Sportowo – Edukacyjnym pod hasłem „Pomagajmy sobie wzajemnie”.
Organizatorem konkursu był Komisariat Policji Wrocław Rakowiec.

Liga klas VI
Dnia 6.02.2014 w Gimnazjum nr 3 odbyły się zawody sportowe. Nasi uczniowie: Sara Bald, Julia Kowcz, Kacper Krak, Aleksandra Olbińska, Piotr Zaborowski, Ola Jaszczur i Łukasz Kazimierczak reprezentowali szkołę i w ogólnej klasyfikacji zajęli III miejsce.


