XVIII Miejski Konkurs Recytatorski ” Spotkanie z wierszem”
Dnia 27 lutego 2018 r. uczennica klasy trzeciej III a – Wiktoria Janik uczestniczyła w XVIII Miejskim Konkursie Recytatorskim ” Spotkanie
z wierszem”
Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej nr 68.
Uczennica otrzymała wyróżnienie za udział w konkursie i będzie reprezentować naszą szkołę w finale miejskim.


