Międzyszkolny konkurs na prezentację multimedialną
PREZENTUJ PO ANGIELSKU
Szkoła Podstawowa nr 2 od ośmiu lat jest organizatorem Międzyszkolnego konkursu na prezentację multimedialną w języku angielskim. Każdego roku proponujemy uczniom nowy, ciekawy temat i co roku konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem uczniów wrocławskich szkół.
Organizatorki: Paulina Łotoczko i Marta Serafin-Głośna
Poniżej znajduje się regulamin aktualnej edycji konkursu:
VIII_MIEDZYSZKOLNY_KONKURS_na_prezentacje.pdf
