Wielki sukces naszego ucznia – laureat konkursu „zDolny Ślązak” z geografii!  🌍

Z ogromną dumą i radością informujemy o wyjątkowym sukcesie naszego ucznia Kacpra Grzybka z klasy 8B, który zdobył tytuł laureata wojewódzkiego konkursu przedmiotowego „zDolny Ślązak” z geografii. Kacper jest pierwszym uczniem naszej szkoły, który zdobył tytuł laureata tego konkursu.

Konkurs „zDolny Ślązak” organizowany jest pod patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty i należy do najbardziej prestiżowych konkursów przedmiotowych w województwie dolnośląskim. Uczestnicy muszą wykazać się bardzo szeroką wiedzą, umiejętnością analitycznego myślenia oraz przejść przez trzy wymagające etapy konkursu: szkolny, powiatowy i wojewódzki. Tytuł laureata daje m.in. pierwszeństwo w przyjęciu do wybranej szkoły ponadpodstawowej.

To ogromne osiągnięcie jest efektem talentu, systematycznej pracy oraz pasji do geografii. Do konkursu ucznia przygotowywała pani Edyta Janeczek.

Serdecznie gratulujemy Kacprowi wspaniałego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów edukacyjnych oraz rozwijania swoich zainteresowań i pasji!

Gratulacje kierujemy również do Rodziców, którzy wspierali go w przygotowaniach do konkursu!

Załączniki do pobrania