Dzień Dziecka w Świetlicy

„🎈 Dzień Dziecka w świetlicy: Wielki Piknik Wyobraźni!

Z radością informujemy, że tegoroczny Dzień Dziecka w naszej świetlicy upłynął pod znakiem słońca i fantastycznej zabawy! Szkolne podwórko zamieniło się w tętniące życiem wesołe miasteczko, a dzieci same decydowały, jak chcą spędzić ten wyjątkowy czas.

Czekało na nie mnóstwo atrakcji:

  • Budowanie wielkich statków z kartonu,

  • Malowanie twarzy i zaplatanie kolorowych warkoczyków,

  • Puszczanie gigantycznych baniek mydlanych i balonowe zwierzątka,

  • Zabawy sportowe i tworzenie wspólnego, „niekończącego się obrazu”.

Zwieńczeniem dnia była wspólna uczta na kocach piknikowych, pełna śmiechu i integracji.

🌟 Drogie Dzieci! 🌟

Z okazji Waszego święta życzymy Wam, abyście nigdy nie straciły radosnej ciekawości świata! Niech Wasza wyobraźnia nie zna granic i pozwala Wam budować najwspanialsze marzenia. Bądźcie odważne, odkrywajcie nowe ścieżki i pamiętajcie, że w każdym z Was drzemie superbohater.

Dużo uśmiechu, wspaniałych przyjaciół i słońca na co dzień!
 
https://photos.app.goo.gl/EFFR9s397HbNnHUh6
 

Reszta zdjęć poniżej. 🙂