Konkurs fotograficzny „Symetria w naturze”

Rozdano nagrody w matematyczno-przyrodniczym konkursie fotograficznym „Symetria w naturze”.

I miejsce: Olena K. (5b)
II miejsce: Laura K. (7a)
III miejsce: Yelyzaveta B. (4b)

Wyróżnieni:

Magdalena R. (5b)
Martyna J. (5b)
Danila N. (6b)
Fedir N. (6b)
Stefaniia S. (6b)
Kinga Ch. (7b)
Kinga M. (7b)
Daryna K. (7c)