
📚✨ Świetlica i biblioteka szkolna zapraszają do udziału w Jubileuszowym XXV Ogólnopolskim Tygodniu Czytania Dzieciom organizowanym przez Cała Polska Czyta Dzieciom! ✨📚
📖 W dniach 26 maja – 1 czerwca realizujemy akcję „20 minut czytania codziennie”. W naszej szkole codziennie czytamy dzieciom, pokazując, jak wiele radości daje wspólne odkrywanie świata książek ❤️
Codzienne czytanie dzieciom to niezwykle ważny i skuteczny sposób wspierania ich rozwoju emocjonalnego, intelektualnego i społecznego. Dlatego zachęcamy wszystkich Rodziców i Opiekunów do wspólnego czytania dzieciom każdego dnia — nawet 20 minut ma ogromną moc 😊📚
Tegoroczny Tydzień Czytania rozpocznie wspólne czytanie „Lokomotywy” Juliana Tuwima 🚂
Razem pokażmy, że czytanie ma moc!
Bo naprawdę #CałaPolskaCzytaDzieciom ❤️
#calapolskaczytadzieciom #XXVOTCD #CzytanieMądrośćSiła #SzkołaCzyta #BibliotekaSzkolna #ŚwietlicaSzkolna

