Dzień Czarnego Kota
Dnia 17 listopada 2025 r. w świetlicy szkolnej, w radosnej i twórczej atmosferze, obchodziliśmy Dzień Czarnego Kota. Dzieci poznały ciekawostki na temat czarnych kotów, obalając przesądy i dowiadując się, dlaczego warto je lubić i chronić. Nie zabrakło prac plastycznych, zabaw tematycznych oraz wspólnego czytania opowiadań o kocich bohaterach. To był dzień pełen uśmiechu, kreatywności i dobrej zabawy. 🐾🐈⬛
Dzień Pluszowego Misia
Dnia 25.11.2025 r. w szkolnej świetlicy zorganizowano Dzień Pluszowego Misia, na który zaproszone zostały dzieci z pobliskiego przedszkola. Wydarzenie było doskonałą okazją do zaprezentowania naszej placówki najmłodszym gościom oraz stworzenia im przyjaznej, pełnej radości przestrzeni do wspólnej zabawy. Dzieci poznały historię powstania pluszowego misia za pomocą ciekawej formy, jaką był teatrzyk Kamishibai, uczestniczyły w licznych zabawach tematycznych oraz tanecznych, a także w zajęciach plastycznych, poznając jednocześnie szkolną świetlicę oraz panującą w niej atmosferę.
Na zajęciach mieliśmy przyjemność gościć Dyrektora szkoły – Pana Jacka Kowieskiego oraz Kierownik Świetlicy – Panią Beatę Sochę. Zajęcia poprowadziły Panie: Renata Z. (wychowawca świetlicy -> kl.1a) oraz Olena H. (wychowawca świetlicy -> kl.2a) – za co serdecznie dziękujemy! 😊
Informujemy, że ze względu na ochronę danych osobowych oraz brak wymaganych zgód, nie publikujemy wyraźnych zdjęć z wydarzenia.
