Dnia 9 października 2018 roku nasza szkolna drużyna wystartowała w zawodach strzeleckich.
Widać, ze trening czyni mistrza, bo po zaciętym boju nasz zespół zajął 3 miejsce na Dolnym Śląsku.
Natomiast indywidualnie wśród chłopców 3 miejsce zajął Wiktor Ataman, 4 miejsce Hubert Kurek,
a wśród dziewcząt 5 miejsce uzyskała Lena Zołotar.
Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale i puchar.
Gratulujemy!







