A TO POLSKA WŁAŚNIE!
Z ogromną radością informujemy, że nasi uczniowie odnieśli sukces w XXVI Powiatowym Konkursie Geograficznym dla szkół podstawowych „A to Polska właśnie…”, który odbył się w LO XVII we Wrocławiu. W konkursie uczestniczyli uczniowie z wielu wrocławskich szkół podstawowych, rywalizując w zadaniach sprawdzających wiedzę o Polsce – jej regionach, parkach narodowych, zabytkach i walorach turystycznych.
Naszą szkołę reprezentowali Wiktoria Gwiaździńska oraz Matsvei Egorov, którzy zdobyli II miejsce w finale konkursu. Uczniowie wykazali się wiedzą geograficzną, umiejętnością pracy zespołowej oraz doskonałym przygotowaniem merytorycznym dotyczącym prezentowanego regionu.
Uzyskany tytuł laureatów pozwoli naszym uczniom zdobyć dodatkowe punkty w procesie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.
Jesteśmy niezwykle dumni z osiągnięcia naszych laureatów i serdecznie gratulujemy im sukcesu oraz zaangażowania.
Do konkursu uczniów przygotowywała pani Edyta Janeczek.
Życzymy kolejnych sukcesów oraz dalszego rozwijania geograficznych pasji!



