” Lalka z gałganka”
Szyjemy laki wg. własnego pomysłu .Inspiracją były „stopki-skarpetki”, z których powstała głowa. Wypełniając pończochę watą, uczniowie ukształtowali głowę, przyszyli oczy z guzików, z włóczki wykonali włosy. Z materiału wykonali ubranie.
Zajęcia zrealizowane pod kierunkiem i wg pomysłu mgr Małgorzaty Dziekan.




Makieta miasta.
Forma przestrzenna, sklejenie budynków z papieru w formie przestrzennej. Zaprojektowanie ulic, przejść dla pieszych, zieleni, domów.
Zajęcia zrealizowane pod kierunkiem i wg pomysłu mgr Małgorzaty Dziekan.

Ślimaki winniczki – zajęcia przyrodniczo- plastyczne z udziałem ślimaków . Puste muszle posłużyły do ulepienia ślimaków z plasteliny. Żywe okazy wróciły na działkę.
Zajęcia zrealizowane pod kierunkiem i wg pomysłu mgr Małgorzaty Dziekan.
Uczymy się szydełkować.
Ozdoby wielkanocne
Zajęcia zrealizowane pod kierunkiem i wg pomysłu mgr Małgorzaty Dziekan.




