„🍂 Rozstrzygnięcie II Edycji Świetlicowego Konkursu „Listkowe Fantazje”!
Dnia 7 listopada 2025 r. w naszej szkole miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie II Edycji Świetlicowego Konkursu „Listkowe Fantazje”.
Organizatorami konkursu były: Daria Czernek, Renata Zjadewicz i Olena Hrynko.
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem – wzięło w nim udział aż 41 uczniów uczęszczających do świetlicy! Gratulujemy wszystkim uczestnikom za kreatywność i piękne prace.
🏆 Laureaci
Z radością ogłaszamy zwycięzców:
- I Miejsce: Klara (klasa 2 A)
- II Miejsce: Zarina (klasa 1 B)
- III Miejsce: Lika (klasa 1 A)
⭐ Wyróżnienia
Wyróżnienia otrzymali:
- Sofiia (klasa 2 B)
- Krzysztof (klasa 1 B)
- Dorian (klasa 2 B)
- Vera (klasa 2 A)
- Renat (klasa 1 B)
- Ivanna (klasa 2 A)
- Piotr (klasa 2 B)
- Milena (klasa 1 A)
- Artem (klasa 2 B)
Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom! Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!”
