SZKOLNA AKCJA Z OKAZJI Narodowego Święta Niepodległości

Uczniowie podczas pracy umieszczeni na zdjęciach w ramach  akcji Baśka Murmańska.

Nagrody w konkursie ufundowane zostały przez Radę Rodziców oraz organizatorów dr B. Bryś i ks. A. Gałuszkę. 
 
Kadra:
dr B. Bryś
dr M. Majorowski
ks. A. Gałuszka