Walentynkowy konkurs recytatorski

14 lutego 2025 roku obchodziliśmy w szkole walentynki. Z tej okazji odbył się konkurs recytatorski. Uczestnicy deklamowali wiersze miłosne wybitnych polskich poetów. Oto wyniki konkursu:

I miejsce – Mykhailo Cherneha

II miejsce – Nicole Arona da Silva

III miejsce – Darya Karunova

Laureatom serdecznie gratulujemy.

Organizatorami konkursu byli pani Paulina Łotoczko, pani Olga Szponar i pan Bartosz Przybylski