14 lutego 2025 roku obchodziliśmy w szkole walentynki. Z tej okazji odbył się konkurs recytatorski. Uczestnicy deklamowali wiersze miłosne wybitnych polskich poetów. Oto wyniki konkursu:
I miejsce – Mykhailo Cherneha
II miejsce – Nicole Arona da Silva
III miejsce – Darya Karunova
Laureatom serdecznie gratulujemy.
Organizatorami konkursu byli pani Paulina Łotoczko, pani Olga Szponar i pan Bartosz Przybylski

