Dzień Świętego Patryka w naszej szkole

17 marca społeczność szkolna wzięła udział w hucznych obchodach Dnia Świętego Patryka. Z tej okazji odbyły się konkursy na najciekawszy plakat i tematyczny kostium. Uczniowie doskonale bawili się w szkolnej auli, a jury w składzie: pani Marta Serafin Głośna, pani Olga Szponar oraz pani Paulina Łotoczko wyłoniło liczną grupę nagrodzonych zwycięzców. Uczestnicy zabawy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie przekąski. Dziękujemy za udział w świetnej zabawie.