Wigilia klasowa klas I-III OP

„Wigilia klasowa w klasie 1-3 0P. Uczniowie  miło spędzili czas, przygotowując wspólny poczęstunek, słuchając świątecznych kolęd. Poznali polskie tradycje świąteczne, podzielili się opłatkiem, składając sobie życzenia. Nie zabrakło i świątecznych zabaw. Klasa 1-3 OP życzy wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! „