Konkurs plastyczny „Wielkanocne Jajko”

„Z ogromną radością pragniemy ogłosić wyniki świetlicowego konkursu plastycznego pod hasłem „Wielkanocne Jajko”, który odbył się w naszej szkolnej świetlicy. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wykazaną kreatywność i zaangażowanie. Szczególne gratulacje kierujemy do laureatów!
Konkurs „Wielkanocne Jajko” miał na celu:
* Kultywowanie symboli związanych ze Świętami Wielkanocnymi.
* Inspirowanie do aktywności twórczej.
* Rozwijanie wyobraźni.
* Integrację dzieci poprzez sztukę.
Organizatorkami konkursu były: Olena Hrynko, Daria Czernek oraz Renata Zjadewicz.
Konkurs trwał od 7 do 16 kwietnia 2025 roku, a jego rozstrzygnięcie nastąpiło 16 kwietnia 2025 roku.”

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za kreatywność i zaangażowanie, a laureatom serdecznie gratulujemy!

Oto lista nagrodzonych:

Klasy 1-3

  • I miejsce: Kira T., kl. 2 OP
  • II miejsce: Maja D., kl. 2a
  • III miejsce: Alicja G., kl. 1b

Wyróżnienia:

  • Vera A., kl. 1a
  • Viktor S., kl. 1a
  • Oliwia K., kl. 2a
  • Artem V., kl. 2a
  • Tymur Y., kl. 2 OP
  • Kostiantyn L., kl. 2 OP

Klasy 3-4

  • I miejsce: Maja R., kl. 3a
  • II miejsce: Magdalena K., kl. 4b
  • III miejsce: Taisiia B., kl. 3a

Wyróżnienia:

  • Zlata L., kl. 3a
  • Yuliia D., kl. 3 OP
  • Andrii S., kl. 4b
  • Nadia K., kl. 4a
  • Jakub B., kl. 4a

Jeszcze raz dziękujemy za udział i wspaniałe prace!