„Z ogromną radością pragniemy ogłosić wyniki świetlicowego konkursu plastycznego pod hasłem „Wielkanocne Jajko”, który odbył się w naszej szkolnej świetlicy. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wykazaną kreatywność i zaangażowanie. Szczególne gratulacje kierujemy do laureatów!
Konkurs „Wielkanocne Jajko” miał na celu:
* Kultywowanie symboli związanych ze Świętami Wielkanocnymi.
* Inspirowanie do aktywności twórczej.
* Rozwijanie wyobraźni.
* Integrację dzieci poprzez sztukę.
Organizatorkami konkursu były: Olena Hrynko, Daria Czernek oraz Renata Zjadewicz.
Konkurs trwał od 7 do 16 kwietnia 2025 roku, a jego rozstrzygnięcie nastąpiło 16 kwietnia 2025 roku.”
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za kreatywność i zaangażowanie, a laureatom serdecznie gratulujemy!
Oto lista nagrodzonych:
Klasy 1-3
- I miejsce: Kira T., kl. 2 OP
- II miejsce: Maja D., kl. 2a
- III miejsce: Alicja G., kl. 1b
Wyróżnienia:
- Vera A., kl. 1a
- Viktor S., kl. 1a
- Oliwia K., kl. 2a
- Artem V., kl. 2a
- Tymur Y., kl. 2 OP
- Kostiantyn L., kl. 2 OP
Klasy 3-4
- I miejsce: Maja R., kl. 3a
- II miejsce: Magdalena K., kl. 4b
- III miejsce: Taisiia B., kl. 3a
Wyróżnienia:
- Zlata L., kl. 3a
- Yuliia D., kl. 3 OP
- Andrii S., kl. 4b
- Nadia K., kl. 4a
- Jakub B., kl. 4a
Jeszcze raz dziękujemy za udział i wspaniałe prace!
