Ogłaszamy wyniki międzyszkolnego konkursu „Lekturowa gra planszowa”:
KLASY IV-VI
I miejsce – „Podróż po Akademii pana Kleksa” (autorzy: Szymon Przyszlak, Stanisław Lis, kl. 4h, ZSP 12; opiekun: p. Przemysław Stobiecki)
II miejsce – „Wędruj z nami wojami” (autorzy: Kalina Szymańska, Emila Koźmińska, Adam Kulka, Karolina Ossowska, kl. 4h, ZSP 12; opiekun: p. Przemysław Stobiecki)
III miejsce – „Lekturowy ślimak” (autorzy: Iga Aleksandrowska, Martyna Aleksandrowska, Milena Ciborska, kl. 4f, ZSP 12; opiekun: p. Przemysław Stobiecki)
Wyróżnienia
·„Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa” (autorzy: Agata Nowak, Diana Filipiak, kl. 4f, SP 26)
·„Bitwa o plac” (autorzy: Piotr Oleszkiewicz, Adam Szczepankowski, Dominik Kosiek, kl. 5d, SP 26)
KLASY VII-VIII
I miejsce – „Opowieści z Narnii bliżej nas” (autorzy: Maria Kosyk, Aleksandra Toporków, Adam Witowski, Adrian Adamowicz, kl. 7c, SP 95; opiekun: p. Barbara Zybowska)
II miejsce – „Malinowy sąd” (autorzy: Łucja Kozińska, Aleksander Koziński, Alisa Tereshchenko, kl. 8b, SP 2; p. Zofia Semków)
III miejsce – „Zemsta” (autorzy: Hanna Kaczorowska, Hanna Kogut, Zofia Śliwka, Aleksandra Szczepaniak, kl. 7d, SP 26; opiekun: p. Paulina Stróżka)
Wyróżnienie
·„Walka o tron” (autorzy: Izabela Gnyp, Julia Micińska, Maja Pach, kl. 8b, SP 2; opiekun: p. Zofia Semków)
·„Mały Książę” (autorzy: Alicja Obiała, Natalia Zakrzewska, Gabriela Lis, kl. 7a; opiekun: p. Paulina Stróżka)
Laureatów zraz z opiekunami zapraszamy na galę wręczenia nagród oraz rozgrywki w dn. 5 maja 2025 r. o godz. 10.00 Spotkanie potrwa ok. 3 godzin.
Gratulujemy i do zobaczenia!
Organizatorzy: Paulina Łotoczko, Olga Szponar, Bartosz Przybylski, SP 2 we Wrocławiu.
