Wycieczka Wycieczka w Góry Stołowe 7 lis 2022 Uczniowie i uczennice z klas 4a, 6b i 7a pod opieką p. E. Janeczek, p. A. Florczak i p. K. Dudy wzięli udział w wycieczce w Góry Stołowe. Zdobyli oni…