Konkurs „Anielskie Święta”

Jak co roku, przed Bożym Narodzeniem do naszej szkoły „przybywają” aniołowie, aby wspólnie z uczniami klas 1-3 radować się nadchodzącymi świętami. W tym roku również zarówno konkurs „Anielskie święta”. jak i koncert kolęd i piosenek świątecznych cieszył się dużym powodzeniem. Wszystkie klasy wzięły w nim udział i zaprezentowały się w świątecznym wydaniu. Super nagrody w konkursie zasponsorowała nasza Rada Rodziców, za co dziękujemy, a wręczała je zwycięzcom – pani vicedyrektor Anna Florczak.

  • I miejsce w kategorii klas pierwszych zajęła Alesia Miretska z kl.1b.
  • I miejsce w kategorii klas drugich zajęła Klara Nieśmiała z kl.2a
  • I miejsce w kategorii klas trzecich zajęła Joanna Filipczak z kl.3a

Wszystkim GRATULUJEMY sukcesu i życzymy udanych świąt,

Do Siego Roku !

Załączniki do pobrania