Projekt SIMPAL – zakończenie z miłą niespodzianką

Wraz z końcem roku szkolngo 2024/2025. Zakończył się także udział uczniów klasy drugiej Szkoły Podstawowej nr 2 we Wrocławiu w projekcie SIMPAL co dawało zarówno uczniom jak i nauczycielowi nabycie pewnych doświadczeń. Dlatego też wychowawca tej klasy: p. Anna Barszczewszka-Sobczyk otrzymał VOUCHER na udział w „Move Congress” w październiku br. w Kopenhadze.

                                            Serdecznie gratulujemy!

Załączniki do pobrania