Z przyjemnością ogłaszamy kolejny sukces naszych utalentowanych uczniów ze świetlicy! Z dumą informujemy o ich osiągnięciach w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Powrót Bocianów z dalekich krajów” który odbywał się od 26.05.2025 do 02.06.2025 r. w szkołę podstawowej nr. 113. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych zwycięstw!
Oto miejsca zajęte w konkursie:
- Praca Indywidualna płaska: I Miejsce – Kostiantyn Litvinov (klasa 2 OP)
- Praca Indywidualna przestrzenna: III Miejsce – Michalina Mikołowska (klasa 2A)
- Praca Grupowa (zespołowa) płaska: II Miejsce – Zuzanna Krakowiak, Maria Catalano (klasa 2A)
