II Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Ekologiczna Skarbonka”

Gratulujemy JANIE OSTAPIAK zajęcia I miejsca w II Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Ekologiczna Skarbonka”, który odbył się 30.04.2025r.

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola.

Cieszymy się z tego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów!”