Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w finałach Dolnośląskich Igrzysk Dzieci w Strzelectwie Sportowym. Miło nam poinformować, że zajęli pierwsze miejsce w rozgrywkach drużynowych. Odnieśli także sukcesy w klasyfikacji indywidualnej.
Wśród dziewcząt:
Julia Rostowska i Nikola Kowalkowska zajęły pierwsze miejsce ex aequo
Veronika Lanova zajęła czwarte miejsce
Laura Stepiuk zajęła piąte miejsce.
Wśród chłopców:
Julian Grabowski i Wiktor Stelmach zajęli pierwsze miejsce ex aequo
Bogdan Bulyk zajął siódme miejsce


