W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie naszej szkoły brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym Krąg.
Wyróżnienie otrzymali Alicja Piskorowska z klasy 7c oraz Tomasz Wrzosek z klasy 6c.
Bardzo dobry wynik uzyskali Wiktor Ataman z klasy 8b oraz Miłosz Sybistowicz z klasy 5a.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy w przyszłym roku.
