Razem łatwiej

RAZEM ŁATWIEJ

Informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 2 we Wrocławiu przystąpiła do udziału w programie profilaktycznym „Razem łatwiej”.

Szkolnym koordynatorem programu jest Iwona Idziok pedagog szkolny.

INFORMACJE O PROGRAMIE

Samorząd Województwa Dolnośląskiego w latach 2023-2025 prowadzi program pn. „Program polityki zdrowotnej w zakresie profilaktyki zaburzeń psychicznych, w tym depresji oraz zapobiegania samobójstwom dla dzieci i młodzieży na terenie województwa dolnośląskiego”. Realizatorem programu jest firma Cogito Sebastian Łaźniak.

Wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie psychologii i terapii będą udzielać dzieciom w wieku od 10 do 19 roku życia w kryzysie psychicznym i rodzinom pomocy.

Uruchomiony został specjalny numeru telefonu +48 800 805 600, na który mogą dzwonić pracownicy szkoły, rodzice zaniepokojeni zachowaniem swoich dzieci, a także młodzież szukająca pomocy. Osoba zainteresowana może również napisać pod adres: razemlatwiej@cogitozdrowie.pl.

Pomoc jest bezpłatna.

Załączniki do pobrania