Tydzień Empatii

Od 16 do 20 października w naszej szkole obchodziliśmy Tydzień Empatii zorganizowany przez klasę 7a (wych. p. Martę Serafin – Głośną) oraz psychologa szkolnego (p. Karolinę Zawadzką).
Z tej okazji w poniedziałek kolorem przewodnim ubioru społeczności szkolnej był różowy i czerwony. Przy wejściu do szkoły uczniowie klasy 7a wręczali uczniom i pracownikom empatyczne kotyliony.
Nasz szkolny korytarz ozdobiły plakaty informacyjne dot. empatii wykonane przez uczniów klasy 7a. Obok plakatów stanęła Empatyczna Poczta. Listy z miłym słowem trafiły do adresatów. Szkolny korytarz ozdobiły balony w kształcie serc.

Dziękujemy za zaangażowanie! 🙂

Działania były realizowane w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego Emp@tyczna Klasa.